iTV.lt specializacija – vaizdo medžiagos žmogaus teisių ir darnaus vystymosi klausimais. iTV vaizdo medžiagos šaltiniai yra nevyriausybinės organizacijos, nepriklausomi žurnalistai ir prodiuseriai, aktyvūs piliečiai Lietuvoje ir pasaulyje. Interaktyvi Interneto televizija iTV.LT išplečia tradicinės televizijos galimybes. Vaizdo medžiagą galite žiūrėti Jums patogiu metu ir daugybę kartų. iTV.LT siūlo dokumentinius filmus, socialinius vaizdo klipus, reportažus, muzikos ir kitą nekomercinę bei nepriklausomą vaizdo medžiagą. Interneto televizija iTV priklauso VšĮ Technomedija.

iTV paslaugos
  Dokumentinių filmų kūrimas
  Socialinė reklama
  Viešosios kampanijos
  Filmavimas, vaizdo montavimas
  Operatoriaus paslaugos
  Kompiuterinė grafika, animacija Vaizdo medžiagos transliacijos Internete
 
iTV reklama
  iTV transliuoja reklamą. Suteikiame nemokamą eterį nekomercinėms organizacijoms “reklamos užstato” pagrindu. Jeigu pageidaujate fiksuoto ir ilgalaikio reklamos transliavimo garantijų, kreipkitės į MUS.
  iTV.LT siūlo reklamuotis dvejopai:
  reklaminiais baneriais;
prieš vaizdo transliaciją.


iTV ATSAKOMYBĖ

iTV.lt specializacija – vaizdo medžiagos žmogaus teisių ir darnaus vystymosi klausimais. iTV vaizdo medžiagos šaltiniai yra nevyriausybinės organizacijos, nepriklausomi žurnalistai ir prodiuseriai, aktyvūs piliečiai. Tačiau už vaizdo medžiagos, komentarų, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas. Vaizdo medžiagą iTV vartotojas žiūri ir pasirenka savo nuožiūra ir rizika atsako už bet kokią su tuo susijusią žalą. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių), paskelbtos iTV.LT portale be iTV raštiško sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti "iTV" kaip šaltinį.


Prieš naudodamiesi "iTV.lt" paskelbta medžiaga kreipkitės į MUS.

 

Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href="http://www.itv.lt/"><img
src="http://www.itv.lt/itv.gif" border=0 width=70 height=35 alt="iTV"></a>

iTV

 
  Site Map • itv@itv.lt • © itv 2009 • Kaunas